لینک مستقیم پاورپوینت درباره تهویه مکانیکی یا مصنوعی

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 16 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

تهویه مکانیکی یا مصنوعی

زمانیکه فرد نتواند خود به خود تنفس راانجام دهد از دستگاه ونتیلاتور یا تهویه مصنوعی استفاده می شود.

موارد استفاده بالینی

1- دپرسیون مرکز تنفسی در CNS به دنبال مصرف بی رویه داروهای تضعیف کننده CNS مثل نارکوتیکها و آرامبخشها یا به دنبال CVA و یا افزایشICP.

2- هیپوکسی مقاوم به درمان

3- فلج یا ضعف شدید عضلات تنفسی مثل میاستنی گراوز ،پولیومیلیت،گیلن باره.

4- اختلالات ریه و راههای هوائی مثل پنومونی و Flail chest

6- بعد از اعمال جراحی قلب باز

7- درمان کمکی در بیماریهای حاد تنفسی مثل ARDSمطالب دیگر:
دانلود تحقیق خفاش هادانلود تحقیق روشهای بیوشیمی مطالعه سلولدانلود تحقیق ساختار برگهادانلود تحقیق فلز سرب و رویدانلود تحقیق سردخانهدانلود تحقیق سم شناسیدانلود تحقیق سیکل پرورش ماهی قزل آلای رنگین کماندانلود تحقیق شیمی آلیدانلود تحقیق شیمی تجزیهدانلود تحقیق علم ژنتیکدانلود تحقیق غشای سلولیدانلود تحقیق کلیات جی ام پی در تولید فرآورده های گیاهی و روشهای مطلوب تولید (GMP)دانلود تحقیق ماهی های استخوانیدانلود تحقیق نمونه برداری و مراحل تجزیه شیمیاییدانلود تحقیق هسته سلولمقاله یک مدل چند گونه ای در رابطه با پارامترهای هیدرولوژیكی، شیمیایی و بیولوژیکی برای گروه زیستی سالمونید در رودخانه های ایتالیادانلود تحقیق آثار زیست محیطی خودروهای از رده خارج شدهتحقیق احتیاجات مهم در مصالح ساختمانی و استانداردهای رایج اروپائی که برای تست روشهای انتشاردانلود تحقیق ارتعاشات و خرابی در ماشین آلات و قطعات مكانیكیدانلود تحقیق ارزیابی فولادهای میکروآلیاژی برای استفاده در ساخت میل لنگکارآموزی ارزیابی کار و زمان یا زمان سنجی محصول در شركت ریخته گری دقیق پولادیر و پارس کارا ماشیندانلود تحقیق آزمونهای غیر مخرب در جوشكاریدانلود تحقیق آسانسوردانلود تحقیق آشنایی با پمپدانلود تحقیق آشنایی با سیستم ایربگ یا کیسه هوا