لینک مستقیم پاورپوینت درباره تکنولوژی پیشرفته در صنعت خودرو

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 27 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مقدمه :

امروزه برای پایداری خودرو در شرایط بحرانی از سیستمهای پیشرفته ای استفاده می کنند .

پایداری خودرو باعث ثبات حرکت خودرو در جادهای مارپیچ و در شرایط بد آب و هوایی می شود که در نتیجه باعث کاهش تصادفات و تلفات جانی رانندگان و افراد می شود.

امروزه برای ایجاد پایداری از سیستمهای پیشرفته الکترونیکی ، مکانیکی استفاده میکنند.

در صفحات بعدی به معرفی و عملکرد بیشتر آنها می پردازیم

این سیستم ها عبارتند از :

ABS : Anti lock Braking System

ASR : Acceleration Skid Regulation

BAS : Brake Assistance System

ESP : Electronic Stability Program

SBC : Sensotronic Brake Controlمطالب دیگر:
📗تحقيق تحول تاريخي نظام تامين اجتماعي📗تحقيق جامعه مدني و جامعه سياسي📗تحقيق جايگاه وظايف مشاورين معاملات املاك در نظام حقوقي📗تحقيق جرم آدم ربايي📗تحقيق جزاي اسلامي📗تحقيق بزهکاری اطفال و نوجوانان📗تحقيق استفتاآت قضايي📗تحقيق احكام و آثار اصل رضايي بودن اعمال حقوقي📗تحقيق ديوان عدالت اداري📗تحقيق روابط موجر و مستأجر📗تحقيق ساختار حقوقي سازمان اداري در شهرستان📗تحقيق سند و اقسام آن📗تحقيق شكنجه📗تحقيق اشتباهات ثبتی📗تحقيق آئين دادرسي مدني در آئينه نمودار📗تحقيق فرزند کشی و همسر کشی📗تحقيق قاچاق و عناصر آن📗سياست جنايي اسلام📗تحقيق فرق ميان ازدواج دائم و موقت📗تحقيق صدور بيمه هاي درمان📗تحقيق عقد ضمان📗تحقيق ضمانت اجراي تخلف از شرط ترك فعل حقوقي📗تحقيق شوراي امنيت و امنيت جهاني📗تحقيق داوري📗تحقيق پزشكي قانوني